Úterý, 11. srpna 2020, svátek slaví Zuzana
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Vrdy B


V sobotu 7. září se naši borci poprvé předvedli v mistrovském zápase nové sezóny na domácí půdě. A že to byla ostrá premiéra… Přijela rezerva Vrdů. Očekával se vyhecovaný, bojovný duel. Bylo jasné už dopředu, že oba týmy to bude bolet, navíc na mokrém, kluzkém terénu. Doslova bitvu jsme však zvládli. Ten, kdo to ovšem příliš nezvládl, byl sudí Lukáš Kocourek.

V utkání jsme pokaždé vedli, mimo jiné s rychlým Uhlířem měla vrdská defenziva potíže, a už po 11. min. otevřel domácí ofenzivní fotbalista skóre. V zápětí však hosté vyrovnali. Dále nás do vedení poslal opět Robert Uhlíř, který odehrál velmi dobré utkání. Hosté se však opět poměrně rychle oklepali a vyrovnali. Pak jsme ovšem začli pálit my. Říha – 3:2, Vrdský 4:2, podruhé Říha 5:2. Hosté se ještě zmohli na kosmetickou úpravu skóre, když snížili na 5:3. A na závěr v 85. min. byl za práci odměněn Doležal, který "fantasticky vymotal hostující obranu a skóroval." (Takto si to přál domácí útočník uvést do zápasové reportáže.) Při závěrečném podávání rukou přišel ovšem negativní moment… Prášek se pustil do rozhodčího Kocourka, který údajně vulgárně urážel naše skalní příznivce. Za obhajobu diváků a připomínky k vystoupení sudího viděl Prášek červenou kartu, což znamená stop na 5 soutěžních utkání.

Utkání se neobešlo bez několika výměn názorů, jak mezi hráči, funkcionáři, tak i fanoušky… Hlavně chování některých vrdských příslušníků je dlouhodobě na nepříliš dobré úrovni. Třeba jen proto, že si "dovolíte" jít sebrat míč, či vybrat vstupné, si někdy vyslechnete dost peprné výrazy. My Vám děkujeme za to, jací jste!

Vážíme si toho, že máme ty nejlepší fanoušky. Opět jsme s Vaší pomocí vyhráli, tak pojďme učinit stejně i v neděli, 15. 9., kdy zajíždíme na Horky. Výkop utkání je už v 16:30. Tak pojeďte zase s námi, společně to zvládneme!

Autor článku: Matyáš Kotrba

Vytvořeno: 13.9.2019, 23:24

AFK Bratčice - Vrdy B
6:3 (3:2)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal P. Marousek R. Prášek V. Říha J. Ronovský R. Uhlíř M. Vondráček P. Votruba A. Vrdský
Střídání: A. Kotrba V. Ronovský
Střelci: 1x T. Doležal  2x V. Říha  2x R. Uhlíř  1x A. Vrdský 
Ostatní výsledky 3. kola
Upozornění!
  • Letní příprava: pátek 18:00
zápas
přátelský - Muži Kamenná Lhota - AFK Bratčice 3:6 (2:1) (So) 8.8.2020 - 16:00 hod.
přátelský - Muži AFK Bratčice - Tupadly C (So) 15.8.2020 - 17:00 hod., což je
August 15, 2020 17:00:00
TOPlist
© 2020 AFK BRATČICE