Čtvrtek, 19. července 2018, svátek slaví Čeněk
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Horní Bučice

Téměř kritická situace, co se co počtu hráčů schopných hrát fotbal, nastala před dalším mistrovským zápasem, ve kterém jsme přivítali Horní Bučice. Dynamu se letos začátek soutěže nepovedl, a tak si chtěl nějaké body odvést z našeho hřiště. Utkání pískal pan rozhodčí Klobása.

Do začátku utkáni nastoupila Traverza v deseti a čekali na příchod Romana Práška, který se po několika letech vrátil do týmu. Početní výhodu Bučice využily a střelou Kováče se dostali v 6. min. do vedení. V 10. min. již byl domácí tým kompletní a šanci na vyrovnání měl ve 20. min. Javůrek, ale jeho střela z několika metrů vůbec netrefila soupeřovu branku. Mužstvo Bratčic sice chtělo vyrovnat, ale pozorná obrana hostí je nepouštěla do zakončení.Naopak hosté se dostali do dvou šancí po chybných rozehrávkách, ale včasné vyběhnutí domácího brankáře Říhy vždy jejich šance zmařilo.

Do druhého poločasu vstoupila Traverza aktivněji a po kombinaci bratří Ronovských se po centru Kuby prosadil v 51. min. Roman Prášek a vyrovnal stav zápasu. V 59. min. se domácí dostali do rychlého protiútoku, který zakončil brankou opět Roman Prášek a dostal tím domácí do vedení. Hosté se snažili vyrovnat, ale vyloženou šanci si nedokázali připravit a střely ze střední vzdálenosti nebo centry spolehlivě pochytal domácí brankář. Před koncem zápasu mohly Bratčice přidat třetí branku, střelu Václava Ronovského vyrazil konečky prstů hostující brankář na roh.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na derby v sobotu v 16:30 do Hostovlic, kde sehrajeme další mistrovský zápas.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 19.9.2016, 2:29

AFK Bratčice - Horní Bučice
2:1 (0:1)
O. Čapek T. Doležal P. Javůrek A. Kotrba R. Prášek R. Prášek L. Říha V. Říha J. Ronovský V. Ronovský R. Uhlíř
Střídání:
Střelci: 2x R. Prášek 
Ostatní výsledky 4. kola
Upozornění!
  • Příprava: 27.7. 18:00 na hřišti
Poslední zápas
22. kolo - Muži AFK Bratčice - Záboří 2:6 (2:2) (So) 2.6.2018 - 17:00 hod.
TOPlist
© 2018 AFK BRATČICE