Čtvrtek, 19. července 2018, svátek slaví Čeněk
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Chotusice B

Pouze v 11 hráčích bez možnosti střídání jsme v 6. kole přivítali celek Chotusického B. Utkání pískal rozhodčí Babák.

Začátek zápasu Traverze vyšel a domácí hráči si připravili několik možností ke vstřelení branky, ale šance Práška a Doležala zůstaly nevyužity. Povedlo se to až v 11. min., kdy se po pěkné kombinaci dostal ke střele Ondřej Čapek a střelou z 20ti metrů k tyči nás poslal do vedení. Soupeř se snažil kombinovat, což domácímu mužstvu vyhovovalo a především Roman Prášek se dostal několikrát do zakončení nebo připravoval šance pro ostatní. Bratčicím spolehlivě pracovala obrana a se střelami z dálky si kapitán Václav Říha poradil. V závěru poločasu střela Urválka mířila nad, a tak první poločas skončil pouze jednobrankovým vedením domácích.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a po rychlém protiútoku v 56. min. vyrovnal Mathes. Po obdržené brance se Traverza rychle otřepala a pokračovala v dobývání Chotusické branky, ale šance Doležela skončila na břevnu a jeho další pokus vykopával Balvín z brankové čáry. Střelecké pokusy domácích většinou skončily těsně mimo branku nebo je pochytal hostující brankář. 100% šanci měl Ondřej Čapek v závěru zápasu, kdy si zcela nehlídán naběhl na přesný centr Jakuba Ronovského, jeho hlavička do protisměru gólmana však těsně minula tyč branky. Zápas tedy skončil nerozhodně a šlo se na penalty.

V penaltách se dařilo domácím střelcům (J. Ronovský, O.Čapek, T. Doležal a M. Urválek). Všechny pokusy dokázali domácí proměnit a když Václav Říha chytil dva pokutové kopy hostů připsala si Traverza další bod.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je do Horušic, kde sehrajeme v sobotu od 16:00 další mistrovský zápas.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 3.10.2016, 20:16

AFK Bratčice - Chotusice B
2:1 (1:0)
O. Čapek T. Doležal P. Javůrek R. Prášek R. Prášek L. Říha V. Říha J. Ronovský V. Ronovský V. Růžička M. Urválek
Střídání:
Střelci: 1x O. Čapek 
Ostatní výsledky 6. kola
Upozornění!
  • Příprava: 27.7. 18:00 na hřišti
Poslední zápas
22. kolo - Muži AFK Bratčice - Záboří 2:6 (2:2) (So) 2.6.2018 - 17:00 hod.
TOPlist
© 2018 AFK BRATČICE