Pátek, 26. dubna 2024, svátek slaví Oto
Horušice - AFK Bratčice

V 7. kole jsme zavítali ke svému tabulkovému sousedovi, týmu, kde se nám v posledních zápasech tolik nedařilo, Sokolu Horušice. Utkání pískal rozhodčí Kracík.

Začátek utkání byl vyrovnaný a čekalo se na první chybu. Tu bohužel udělal v 11. min. Uhlíř, když lehce přišel o balón a následný centr proměnil Tyšer ve vedoucí branku domácích. Ve 14. min. podržel hosty brankář Říha, když zneškodnil šanci domácího útočníka, který šel sám na branku. Mužstvo hostů poté přidalo a v 18. min. po centru Urválka a dorážce Kaňky vyrovnalo. Ve 25. min. se do zakončení dostal Prášek. Jeho střela však skončila na tyči a následnou dorážku Doležala domácí zastavili na brankové čáře a vše završil Javůrek, který z několika metrů netrefil branku. Poté tempo zápasu padlo. Místo toho, aby hráči hráli fotbal, se spíše soustředili na debaty s panem rozhodčím. V úplném závěru ještě domácí brankář vyrazil střelu Kaňky.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a Tyšerova střela těsně minula branku hostů. V 65. min. zaběhl na centr Kaňka a nahrál Doležalovi, který střelou k tyči poslal Bratčice do vedení. V 70. min. se ke střele dostal Uhlíř a jeho střela skončila těsně nad. Jak se blížil závěr zápasu, domácí stupňovali tlak a v 80. min. se po nádherné brance Alberta dočkali zaslouženého vyrovnání. V poslední minutě šance Javůrka brankou neskončila, a tak zápas skončil remízou a šlo se na penalty.

V penaltách se tolik střelcům Bratčic nedařilo, ale domácí na tom byli ještě hůře, a tak si hosté z tohoto utkání připsali dva body do tabulky.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je na další mistrovský zápas, ve kterém v sobotu od 16:00 přivítáme vedoucí celek Sokol Vlkaneč.

Vytvořeno: 11.10.2016, 1:25

2:3 (1:1)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal P. Javůrek M. Kaňka A. Kotrba R. Prášek V. Říha J. Ronovský R. Uhlíř M. Urválek
Střídání: D. Míchal
Střelci: 1x T. Doležal  1x M. Kaňka
Ostatní výsledky 7. kola
Tupadly B - Vlkaneč 5:5 (0:2)
Nepoměřice - Horní Bučice 5:3 (2:0)
Močovice - Zbraslavice 3:1 (3:1)
Uhlířské Janovice B - Žlebské Chvalovice 2:1 (2:0)
Vrdy B - Sázava B 7:1 (3:1)
Rataje - Suchdol B 1:5 (1:3)
Upozornění!
  • Trénink: pátek 16:30
zápas
21. kolo - Muži Bílé Podolí B - AFK Bratčice 2:2 (2:2) (Ne) 21.4.2024 - 17:00 hod.
22. kolo - Muži AFK Bratčice - Chotusice B (So) 27.4.2024 - 17:00 hod., což je