Středa, 12. srpna 2020, svátek slaví Klára
Zapomněli jste heslo?
Žleby - AFK Bratčice

V 9. kole jsme zajížděli k celku, kterému se v této sezoně až tolik nedaří a to Spartaku Žleby. Utkání pískal pan rozhodčí Šanda.

Lépe pohybujícím se domácím patřil začátek zápasu a již ve 2. min. musel zasahovat brankář V. Říha před nebezpečnou střelou domácích. Domácí soupeře stále tlačili a ve 14. min. další nebezpečná střela mířila těsně mimo branku hostů. Bratčice odpověděly Kaňkou, ale bohužel jeho zakončení skončilo nad brankou domácích. Okolo 20. min. museli hosté sáhnou k dvojnásobnému střídání kvůli zranění. Domácí již neměli takový tlak a ve 35. min. po centru O. Čapka a hlavičce Urválka se dostali hosté do vedení, které jim vydrželo do konce prvního poločasu.

Druhý poločas začal bez važnějších šancích na obou stranách. Až v 52. min. špatný odkop a následná hlavička V. Ronovského znamenala dvoubrankové vedení Traverzy. Bohužel tento stav vydržel pouze minutu, neboť z několika metrů prostřelil brankáře hostů domácí Nerad. Domácí se snažili vyrovnat a to se jim také zásluhou hlavičky Němce v 78. min. povedlo. V závěru zápasu střílel Prášek, ale jeho pokusy skončily mimo a zápas tedy skončil remízou.

V následujícím penaltovém rozstřelu byly úspěšnější Bratčice především díky brankáři hostů V. Říhovi, který dvě chytl a navíc jednu proměnil. Penalty: Doležal - dal, Urválek - dal, V. Říha - dal, Kaňka - nedal, Prášek - dal.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je na další zápas, kdy v sobotu od 14:30 přivítáme v derby Potěhy. Po utkání proběhne rozlučka s podzimní částí sezóny, na kterou zveme všechny fanoušky.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 25.10.2016, 1:15

Žleby - AFK Bratčice
2:3 (0:1)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal M. Kaňka V. Kupera R. Prášek V. Říha J. Ronovský R. Uhlíř M. Urválek
Střídání: L. Říha V. Ronovský V. Růžička
Střelci: 1x V. Ronovský  1x M. Urválek 
Ostatní výsledky 9. kola
Upozornění!
  • Letní příprava: pátek 18:00
zápas
přátelský - Muži Kamenná Lhota - AFK Bratčice 3:6 (2:1) (So) 8.8.2020 - 16:00 hod.
přátelský - Muži AFK Bratčice - Tupadly C (So) 15.8.2020 - 17:00 hod., což je
August 15, 2020 17:00:00
TOPlist
© 2020 AFK BRATČICE