Středa, 12. srpna 2020, svátek slaví Klára
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Hostovlice

V dalším mistrovském zápase jsme v sousedském derby přivítali mužstvo Hostovlic. Bohužel vinou zranění a pracovním povinnostem jsme nemohli nastoupit v nejsilnějším složení a podmáčený terén po vydatných deštích také ke kvalitě utkání moc nepřidal. Zápas pískal pan rozhodčí Linhart.

Překvapivě v úvodu utkáni se do koncovky dostávali častěji hosté a především zákrok z 10. min našeho brankáře po přímém kopu Jiroušká zachránil domácí od inkasované branky, kdy Míchal vytěsnil míč směřující do šibenice na roh. Domácím hráčům se vůbec nedařila kombinace a jen těžko se dostali na dostřel hostujícího brankáře. Ve 20. min. se přeci jen na levé straně dostal Prášek ke střele, kterou vyrazil hostující brankář na roh. Z následného rohu hladička Kotrby směřovala těsně vedle levé tyče. Do velké šance se dostal Doležal, ale jeho střela mířila vysoko nad. Ve 36. min. přišel trest a zcela volný Zavadil poslal hosty do vedení, které jim vydrželo do konce prvního poločasu.

Ve druhém poločase došlo v domácím kádru ke střídání a také rozestavení hráčů se oproti prvnímu poločasu změnilo. V novém rozestavení měli domácí častěji míč na svých kopačkách, ale vypracovat si nějakou šanci byl problém. Až v samém závěru, kdy hosty podržel několika zákroky brankář, se v 88. min. Bratčicím povedlo Kotrbou vyrovnat a po nerozhodném výsledku následovali pokutové kopy. V penaltách jsme opět neuspěli, a proto z derby máme pouze bod.

Děkujeme divákům za podporu a zveme je do Chotusic, kde v neděli od 16:00 sehrajeme další mistrovské utkání.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 24.4.2017, 0:57

AFK Bratčice - Hostovlice
1:2 (0:1)
O. Čapek T. Doležal P. Javůrek M. Kaňka A. Kotrba D. Míchal R. Prášek L. Říha J. Ronovský R. Uhlíř M. Urválek
Střídání: L. Milaberský V. Ronovský L. Volf
Střelci: 1x A. Kotrba 
Ostatní výsledky 16. kola
Upozornění!
  • Letní příprava: pátek 18:00
zápas
přátelský - Muži Kamenná Lhota - AFK Bratčice 3:6 (2:1) (So) 8.8.2020 - 16:00 hod.
přátelský - Muži AFK Bratčice - Tupadly C (So) 15.8.2020 - 17:00 hod., což je
August 15, 2020 17:00:00
TOPlist
© 2020 AFK BRATČICE