Čtvrtek, 19. července 2018, svátek slaví Čeněk
Zapomněli jste heslo?
AFK Bratčice - Okřesaneč

Za krásného slunečného počasí jsme v posledním domácím zápase této sezóny přivítali Sokol Okřesaneč. Po nepovedeném podzimu Okřesaneč v jarní části moc bodů nerozdává a v tomto zápase to zcela jistě chtěl potvrdit. Utkání pískal pan rozhodčí Uher.

Opatrný začátek zápasu mnoho šancí nenabídl. Domácí hráči se dostávali do zakončení především po dlouhých autech O. Čapka a následných hlavičkách. Okřesaneč se snažil především dlouhými míči hledat své dva útočníky, ale přes obránce Bratčic se nemohli dostat do zakončení. Ve 25. min. po autu O. Čapka se k míči dostal V. Říha a z blízkosti prostřelil Koutného v brance Okřesanče. Vedení Traverzy netrvalo dlouho, neboť dlouhý balón nezastavil stopér Kotrba a Kebza střelou podle vyběhnutého brankáře vyrovnal.

Do druhého poločasu vstoupila aktivněji Okřesaneč a také zahrávala několik trestných kopů. Domácím se podařilo tlak ustát a naopak Uhlířovu střelu pod břevno skvěle vyrazil hostující Koutný. V 79. min. se Okřesaneč po proměněné penaltě Kebzou dostala do vedení. Také se neradovala dlouho, protože Prášek si zaběhl za obranu hostů a střelou vedle brankáře vyrovnal. V samém závěru mohl Prášek strhnou vedení na stranu domácích, ale jeho střela skončila vedle tyče.

V penaltovém rozstřelu se všem až do 6. série dařilo, když domácí Kotrba neproměnil a naopak Rokos proměněnou penaltou zajistil Okřesanči dva body.

V závěrečném utkání této sezóny zajíždíme do Tupadel, kde v sobotu od 14:30 hodin sehrajeme zápas s místním C týmem. Na utkání zveme příznivce AFK.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 8.6.2017, 0:29

AFK Bratčice - Okřesaneč
2:3 (1:1)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal A. Kotrba D. Míchal L. Říha V. Říha J. Ronovský V. Ronovský R. Uhlíř M. Urválek
Střídání: R. Prášek
Střelci: 1x R. Prášek  1x V. Říha 
Ostatní výsledky 22. kola
Upozornění!
  • Příprava: 27.7. 18:00 na hřišti
Poslední zápas
22. kolo - Muži AFK Bratčice - Záboří 2:6 (2:2) (So) 2.6.2018 - 17:00 hod.
TOPlist
© 2018 AFK BRATČICE